Yazar : CELAL AKBAŞ
Kategori : Çocuk Kitapları
Fiyat: 187.50   Liste Fiyatı : 250.00
Ürün Satışta. % 25 İndirim
Favorilere Ekle
Adet
Format : Kitap
Barkod : 978-605-7663-35-1
Yayın Tarihi : 2023-09-29
Yayın Dili : Türkçe
Orjinal Adı : Dikkat Odaklı Etkinlik Kitabı Matematik 5-6 Yaş
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Sayfa Sayısı : 96
Kapak : Karton
Kağıt : 1.Hamur
Boyut : 21 X 30
Hakkında
Yorumlar
Resimler ve Dosyalar
Dikkat Odaklı Tematik Etkinlik Setimiz 96’şar sayfalık 5 kitaptan oluşmaktadır. Spiralli yapısı ile kullanım kolaylığı sağlayan kitaplarımıza eklediğimiz ebeveyn ve öğretmen yönergeleriyle etkinliklerimizin kullanılması anlaşılır hale getirilmiştir.

5-6 yaş Okul Öncesi Müfredatına göre hazırlanan setimiz ile öğrencilerimiz müfredat kazanımlarını öğrenirken dikkat, görsel algı, bilişsel beceriler, özbakım becerileri, uzamsal kavramlar, matematiksel işlem becerisi, problem çözme becerisi, işitsel dikkat, küçük motor kas gelişimi ve odaklanma alanlarında desteklenmiştir.
Dikkat odaklı eğitim setimizin her bir kitabında etkinlikler somutlaştırılarak eğlenceli hale getirilmiş, çocuklarımızın algılarının gelişmesine katkıda bulunması hedeflenmiştir. Kalıcı öğrenme sağlayan kazanım bazlı, dikkat odaklı etkinliklerle 1. Sınıfa doğru bir şekilde hazırlanmaları amaçlanmıştır.

Dikkat Odaklı Matematik kazanımları, somutlaştırılarak, ezberden uzak, dikkat ve odaklanma gerektiren, çözüm odaklı düşünmeyi teşvik edici eğlenceli etkinliklerle sunulmuştur. Dokunarak, sayarak, keşfederek öğretilen Matematik kazanımları kalıcı öğrenme adına çok önemlidir.

Etkinlik setlerimizin siz değerli ebeveyn ve eğitmenlerimize yol gösterici olmasını diliyor, sevgili çocuklarımıza da faydalı temenni ediyoruz.

Okuyucu Yorumları