Kategori : Roman
Fiyat: 22.00   Liste Fiyatı : 40.00
Ürün Satışta. % 45 İndirim 
Favorilere Ekle
Adet
Format : Kitap
Barkod : 9786054467426
Yayın Tarihi : 2014-10-00
Yayın Dili : Türkçe
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Sayfa Sayısı : 352
Kapak : Karton
Kağıt : 2.Hamur
Boyut : 135 X 210
Hakkında
Yorumlar
Resimler ve Dosyalar
Karanlık ve tehlikeli, asi genç Brecken Shaeferın muhafızı olmak göründüğünden çok daha zor.
Ölüm, on altı yaşındaki Alisa Callahanın sandığı gibi bir şey değildi. Yumuşak ve pembe renkli bulutların üzerinde, büyükannesi ve en iyi arkadaşıyla birlikte sonsuzluğa uzanmak en büyük hayaliydi. Kısacık hayatında birden fazla acı verici tecrübeyle karşılaşmış olmasının bir mükâfatı olacaktı herhalde. Ancak ne yazık ki kendi canınıza kıydığınızda, o sonsuz mükâfatları elde etmek o kadar da kolay olmuyordu.
Alisa, intiharının bedelini ödemek üzere muhafızlık yapmak zorundadır. Bu kolay bir iş gibi görünse de, Alisanın korumak zorunda olduğu gencin tehlikeli bir sırrı vardır ve kesinlikle hayatında Alisayı istememektedir.
Brecken Shaefer sıradan bir genç değildir. Özel yetenekleri, Alisanın ölümden sonraki hayatını kabusa çevirecektir. İkisi arasında bir takım duygular filizlenmeye başladığındaysa, olaylar kontrolden çıkar. Alisa, kendi içindeki şeytanla yüzleşmek bir yana, Breckenı korumak için, ikisinin de ruhlarını tamamıyla yok etmek üzere olan bir iblisle de yüzleşmek zorundadır.
Alisa geçmişinden saklanmaktan yorgun düşmüştür. En kolay şey kaçıp gitmekken, Brekcen ona dayanma gücü verebilecek midir?

Okuyucu Yorumları